Josef Novotný
  Úvod Pásové pily   Pro dílny Plastové elementy   Pilové pásy Kontakt  
  Pásové pily pro řezání kovů Aktualizace:
09. 12. 2013

Aktuality
 
Manuální - PN 120  

Pásová pila vhodná pro malé dílny a montáže. Ručně se provádí posuv pilového pásu do řezu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od 0° až do +60°.

   
Gravitační - PN 155  

Pásová pila vhodná pro malé dílny a montáže. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od 0° až do +60°.

   
Gravitační - PN 160  

Pásová pila je určena pro kusovou a sériovou výrobu. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu a rychloupínacím svěrákem řezaného materiálu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od 0° až do   ±60°.

   
Poloautomat - PNS 160 Special  

Pásová pila je určena pro kusovou a sériovou výrobu. Horizontální posuv pilového pásu do řezu je po lineárním vedení na sloupu. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu s automatickým zvedáním ramene hydraulickým čerpadlem a rychloupínacím svěrákem řezaného materiálu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od 0° až do  ±60°.

   
Gravitační - PN 220 Klasik  

Pásová pila je určena pro kusovou a sériovou výrobu. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu a rychloupínacím svěrákem řezaného materiálu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od -60°  0° až do  ±45°.

   
Poloautomat - PN 220 Hydraulik  

Pásová pila je určena pro kusovou a sériovou výrobu. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu s automatickým zvedáním ramene hydraulickým čerpadlem a rychloupínacím svěrákem řezaného materiálu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od -60° 0° až do  ±45°.

   
Poloautomat - PNS 230 Special  

Pásová pila je určena pro kusovou a sériovou výrobu. Horizontální posuv pilového pásu do řezu je po lineárním vedení na sloupu. Pila je vybavena hydraulickým ovládáním posuvu pilového pásu do řezu s automatickým zvedáním ramene hydraulickým čerpadlem a rychloupínacím svěrákem řezaného materiálu. Upnutý materiál lze řezat pod úhly od -60° až do +45°.

   
 
 

Copyright ã 2002-2011
Webmaster